Dodany: 2013-12-11 13:39:55

 

Badanie dermatoskopoweNie każdy z nas przykłada uwagę do tego, w jaki sposób zmienia się jego skóra. Często pojawiają się na niej przecież różnego rodzaju krosty czy zmienia się lekko jej odcień. Często nie są to zmiany, które powinny nas zaalarmować, jednak należy pamiętać, że może być konieczne poddanie się badaniu u dermatolog gdańsk.

 

Dlatego trzeba dokładnie obserwować zmiany na swojej skórze. Jeżeli zauważymy, że jej kolor jest inny, zmieniony, to powinniśmy zgłosić się do dermatolog gdańsk, który przeprowadzić badanie dermatoskopowe.

Na naszej skórze, oprócz drobnych zmian, mogą się pojawić te poważne, jak nawet rak, w związku z czym, należy dokładnie siebie obserwować i wszystkie zmiany zgłaszać do dermatolog gdańsk. Jednym z badań, jakie może on przeprowadzić, jest właśnie badanie dermatoskopowe. Ma ono wiele zalet. Jest proste do wykonania, nieinwazyjne i bardzo tanie. Polega ono na tym, że dermatolog gdańsk za pomocą dermatokopu oświetla naszą skórę i robi zdjęcie standaryzowane. Na podstawie takie właśnie zdjęcia jest w stanie ocenić, czy zmiany na naszej skórze są groźne, czy też nie..Dodaj nowy komentarz do artykułu Badanie dermatoskopowe
Nick: